uz sākumu   LAT  RUS
gaisabaloni.lv
Tālr. 26373373

Lidojums ar gaisa balonu

Lidojums ar gaisa balonu - tas ir neaizmirstams notikums,
liekot sirdij pukstēt straujāk, Jums ceļoties pāri koku galotnēm.
Vēlamies parādīt šo burvīgo gaisa kuģu pasauli arī Jums un dalīties lidojuma priekā.

Vai tas būtu dzestrs vasaras rīta lidojums, vai kluss vakars pirms saules rieta, mēs sagādāsim Jums dažas stundas patīkamu emociju un jauku piemiņu.

Kur iesakām lidot?
Sigulda, tās apkārtne ir populārākā vieta Latvijā, kuru lidotāji vēlas redzēt. Un ne velti - šeit paveras ļoti skaisti panorāmas skati (Gaujas upes līkloči senlejā, Turaidas pils, Siguldas pilsdrupas, tīra daba visapkārt).

Tomēr Sigulda nav vienīgā skaistā vieta Latvijā. Kurzemē visbiežāk izvēlas lidot Kuldīgā. Dažkārt lidojam arī Jelgavā, Talsos, Liepājā, Valmierā, Koknesē.. vārdu sakot - visā Latvijā. Iepazīsti krāšņākās vietas Latvijā, kurās nolūkoties!


Kas piedalās lidojumā?
Ar gaisa balonu var lidot ikviens, kurš to vēlas - gan lieli, gan mazi. Tomēr iesakām nelidot bērniem jaunākiem par 6 gadiem, un jauniem cilvēkiem (līdz 17 gadiem) ir nepieciešama pilngadīgas personas pavadība.

Cik lidojam vienā lidojumā?
Parsti mēs lidojam piecratā - 4 lidotāji un pilots. Ja ir vēlēšanās un iespējas, lidojums var notikt tikai diviem vai trijiem cilvēkiem. Ja jūs esat lielāka cilvēku grupa (20, 30 vai pat 50 cilvēku), mēs noorganizēsim krāšņu lidojumu arī jums visiem kopā!

Lidojuma ilgums
Jums ir jārēķinās, ka lidojums ar gaisa balonu aizņems 3-4 stundas laika. Tur, augšā Jūs pavadīsiet aptuveni stundu (vai ilgāk).


vēlos lidot!     uzziniet vairāk par lidojumu ar gaisa baloniem
biežāk uzdotie jautājumi